Powitanie lata nad Jeziorakiem

W szkołach wybrzmiał ostatni dzwonek a wraz z nim pełną parą ruszył sezon turystyczny w Iławie! Pogoda aż kusi do spędzania czasu nad Jeziorakiem, tym bardziej, że lato 2019 zapowiada się wyjątkowo a ostatni weekend czerwca to prawdziwa imprezowa 

petarda!

Sezon imprez wakacyjnych 29 czerwca otworzą nasi iławscy Drakensi podczas VI Regat Smoczych Łodzi "O Złote Wiosło Jezioraka". To niezwykle widowiskowe zmagania będzie można obejrzeć od godziny 10:00 na Małym Jezioraku. Wieczorem z kolei ruszamy z imprezą w stylu lat osiemdziesiątych czyli TOP DISCO '80 na boisku przy basenie, podczas której wystąpią m.in. Sonique, Gina T i Joy. (wstęp 20 zł) Wspaniała muzyka z pewnością porwie Was do tańca a gdy już zabraknie Wam sił będzie można się posilić w jednym z foodtrackow, podczas drugiego już w naszym mieście Festiwalu Smaków Foddtracków, który odbędzie się na terenie imprezy. Uwaga! Festiwal potrwa aż dwa dni! Co dalej? Już od rana, 30 czerwca, od godz. 9:00 w okolicach amfiteatru powstanie miasteczko Radia Zet! Będzie się działo! Co dokładnie? Aktywne Lato z Radiem Zet czyli: gry i zabawy dla rodzin z dziećmi, konkursy z nagrodami oraz spotkania z prezenterkami Agnieszką Kołodziejską, Justyną Dżbik-Kluge i mistrzem wkrętów - Kamilem Nosalem! Specjalną relację antenową na żywo z wydarzeń w Iławy będzie można usłyszeć na antenie Radia Zet! W miasteczku powstanie też Strefa Aktywności Rady Kobiet a w niej to co kobiety kochają najbardziej: masaże, kosmetyki naturalne, fryzjerstwo i fitness! W międzyczasie, dla sympatyków siatkówki mamy XXIV Mistrzostwa Iławy w Siatkówce Plażowej Kobiet Zryw Volley Iława na plaży przy ul. Kajki.
 
A co dalej? Już teraz możemy zdradzić, że przez całe wakacje, w każdą sobotę punkt 12:00 spod ratusza ruszać będzie Wycieczka z Przewodnikiem, całkowicie za darmo! Wkrótce opublikujemy pełną listę atrakcji na wakacje w Iławie, koniecznie sprawdźcie jak zaplanować urlop!
 
Po więcej szczegółów zapraszamy na ickilawa.pl