Katalog turystyczny "Iława i okolice" - już jest!

Historia miasta, zabytki Iławy, imprezy kulturalne i sportowe, Jezioro Jeziorak i Wyspa Wielka Żuława oraz najciekawsze miejsca okolic Iławy, które koniecznie trzeba odwiedzić będąc na naszych terenach… To tylko niewielka część tego, co 

znajdziecie  w naszym najnowszym katalogu opisującym i promującym atrakcje Iławy i okolic. Pracowaliśmy nad nim od blisko pół roku… No i jest! W końcu się go doczekaliśmy.

Blisko 80 stron, wśród których znajdziemy opisy i mapki Jeziora Jeziorak, alejek i szlaków pieszych oraz ścieżek i szlaków rowerowych. Teksty w folderze tłumaczone są również na język niemiecki i angielski.

Publikacja jest bezpłatna. Z największą przyjemnością oddamy ją w Wasze ręce. Folder powstał głównie z przeznaczeniem na cele turystyczne. Po to, by każdy turysta mógł dowiedzieć się jak ciekawa, interesująca i piękna jest nasza Iława i jej okolice.
 
Dziękujemy Wydziałowi Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta w Iławie oraz Iławskiemu Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji za wsparcie, bez którego wydanie tego katalogu byłoby niemożliwe.