Czytaj z nami "Sekrety Welu"

 Miejska Biblioteka Publiczna w Iławie wraz z pisarką Anną Balińską zapraszają do wzięcia udziału we wspólnym czytaniu najnowszej powieści "Sekrety Welu". Celem projektu jest

Iława Wczoraj Dziś Jutro 

Zapraszamy uczniów klas I-III do wzięcia udziału w konkursie plasycznym organizowanym przez Fabryke Inicjatyw Obywatelskich. Termin wykonania prac do 10 listopada. Więcej informacji na facebooku organizacji.

 

Fuzja Dźwięków

26. października o godz. 19:00 w iławskim Kinoteatrze "Pasja" odbędzie się koncert "Fuzja Dźwięków. Od klasyki do rozrywki." w wykonaniu wybitnych muzyków Krzesimira Dębskiego, Jerzego Styczyńskiego oraz Urszuli Fryzki. Bilety dostępne

Rajd Papieski

W niedzielę 18.10.2020 r. odbędzie się Rajd Papieski z okazji 100-lecia urodzin oraz 42. rocznicy wyboru na Stolicę Apostolską Jana Pawła II. Miejsce startu: Bulwar JP II, obok Amfiteatru. Godzina startu: 

Spotkanie z Elżbietą Dzikowską
 
19. października zapraszamy do iławskiego Kinoteatru "Pasja" na spotkanie z Elżbietą Dzikowską, które odbędzie się o godz. 17:00 (Bilet: 25zł). Natomiast o 20:00 zapraszamy na pokaz filmu Tony Halik (Bilet: 10zł). Więcej informacji na ickilawa.pl 

 

 

Spektakl CICHA!

Dnia 9. października 2020 r.  o godz. 19:00 zapraszamy w imieniu ICK na wyjątkowy spektakl pt. CICHA! w wykonaniu Pauliny Wycichowskiej oraz Malwiny Paszek.

 

 

Wycieczka z przewodnikiem 

Dariusz Paczkowski tak bardzo nie może się doczekać spotkania z Państwem, że w najbliższą sobotę spotykamy się z naszym przewodnikiem wyjątkowo o 11:55. Temat wycieczki to Iława znana i nieznana. Miejsce spotkania:

Pierwszy Iławski Plener Literacki

W imieniu Burmistrza Iławy Dawida Kopaczewskiego, Miejskiej Biblioteki Publicznej w Iławie oraz Pisarzy zapraszamy na pierwszy Iławski Plener Literacki. Wśród spotkań - iławska premiera najnowszej powieści Anny Balińskiej - "Sekrety Welu". 

Sierpień z Iławskim Centrum Kultury

Iława inspiruje imprezowo i kulturalnie! Co się będzie działo w najbliższym czasie w naszym mieście? Na co zwrócić uwagę? Z czego skorzystać? Poniżej znajdziecie liczne propozycje Iławskiego Centrum Kultury na miesiąc sierpień w Iławie. Polecamy!

Szlaki rowerowe Pojezierza Iławskiego

Możemy pochwalić się oficjalnie, że do naszego biura dotarł tak długo wyczekiwany przewodnik „Szlaki rowerowe Pojezierza Iławskiego”. Wydanie powstało dzięki owocnej współpracy lokalnych samorządów, Towarzystwa Miłośników Ziemi Zalewskiej, Portu