Tribute To Sting & The Police

W imieniu Iławskiego Centrum Kultury zapraszamy na drugi już letni koncert na deskach iławskiego amfiteatru. Tym razem usłyszymy Tribute to Sting & The Police w wykonaniu Anny Rosochackiej w towarzystwie trio: Artur Twarowski - gitara, Maciej 

Magnuski - bas, Tomasz Mądzielewski - instrumenty perkusyjne. Koncert rozpoczyna się o godzinie 19:00 w najbliższą sobotę (4 lipca). Wtęp wolny! Gorąco zapraszamy.

Sting to jeden z najbardziej utalentowanych, wszechstronnych, ambitnych muzyków, a przy tym jedna z największych indywidualności w historii muzyki rockowej.

Wszystkich fanów tego artysty zapraszamy na akustyczny koncert poświęcony twórczości wokalisty i zespołu The Police.
Będziecie mogli posłuchać utworów Stinga w nowych, jazzujących aranżacjach. Będzie można usłyszeć między innymi takie przeboje jak:
„Englishman in New York”, „Shape of my Heart” czy „Every breath You Take”. To nasz ukłon w stronę talentu, wokalu, tekstów i melodyjności tego wybitnego artysty.
 
Tribute To Sting & The Police zaśpiewa Ania Rosochacka w towarzystwie trio:
 
Artur Twarowski - gitara
Maciej Magnuski - bas
Tomasz Mądzielewski - instr. perkusyjne
Gościnnie: Grzech Piotrowski - saksofon
 
Koncert realizowany będzie zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Zadbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, artystów i gości.
 
Wchodząc na teren imprezy, akceptujesz regulamin dostępny na stronie http://www.ickilawa.pl/regulamin-2/